DreamPlanet

DreamPlanet 1.03

Darmowa gra la fanów Dragon Ball

DreamPlanet to prosta darmowa gra zręcznościowa wykorzystująca postać Son Goku znaną z przygód Dragon Ball. Gra działa na większości współczesnych telefonów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świat znany z Dragon Ball
  • Prostota sterowania

Wady

  • Łączy się z Internetem aby pobrać reklamy
  • Niezbyt skomplikowana
Więcej

Niezły
6

DreamPlanet to prosta darmowa gra zręcznościowa wykorzystująca postać Son Goku znaną z przygód Dragon Ball. Gra działa na większości współczesnych telefonów.

W DreamPlanet kierujemy wojownikiem Son Goku, postacią znaną z serii Dragon Ball. Nasza postać znajduje się po lewej stronie ekranu a wrogowie nadlatują z prawej. Strzelamy automatycznie. Son Goku może poruszać się po całym ekranie. Musimy unikać pocisków wroga, które zmierzają do nas w linii prostej lub po skosie.

DreamPlanet jest prostą zręcznościową strzelanką. Kiedy jednak wrogowie nadlatują w większej ilości, a ekran pulsuje od kolorów, unikanie nadlatujących pocisków nie jest takie łatwe. Fanom Dragon Ball przypadnie do gustu estetyka gry.

DreamPlanet ucieszy na pewno fanów Dragon Ball. Jeśli się do nich nie zaliczasz, ale masz ochotę na prostą strzelankę w starym stylu to na DreamPlanet się nie zawiedziesz.

DreamPlanet

Download

DreamPlanet 1.03